Groźna bakteria w szpitalnych kranach
13 października 2007Niewiele brakowało, a pacjenci kaliskiego szpitala musieliby leczyć się z zakażenia groźnymi bakteriami coli. Sanepid wykrył je w szpitalnej sieci wodociągowej. Bakterie coli są bardzo groźne - mogą uszkodzić organy wewnętrzne.