Borowski: Z Oleksym spotkam się w sądzie
12 października 2007"Jeśli Józef Oleksy mnie nie przeprosi, spotkamy się w sądzie" - tak dziennikowi.pl komentuje ostre słowa byłego premiera Marek Borowski, szef SdPl. "Borowski kręcił w rozliczeniu kampanii prezydenckiej" - stwierdził Oleksy w rozmowie z biznesmenem Aleksandrem Gudzowatym.