Kubica: Straciłem przez długi pobyt w pit stopie
05 listopada 2007Polski kierowca Formuły 1 ma pecha. Przed Grand Prix Włoch kibice liczyli na powtórkę z zeszłego roku i miejsce na podium. Jednak nie udało się i Robert Kubica był piąty. Dlaczego? "Bo straciłem przez pechowy pobyt w pit stopie i później jechałem za Kovalainenem, który mnie spowalniał" - ocenił zawodnik BMW Sauber.