Kadziewicz: Nie ma konfliktu w kadrze siatkarzy
05 listopada 2007Nie czas na kłótnie. Za dwa dni gramy w mistrzostwach Europy. W kadrze polskich siatkarzy na imprezę w Moskwie zabrakło miejsca dla kontuzjowanego Mariusza Wlazłego. Pozostali zawodnicy mieli pretensje o to, że atakujący nie chciał im pomóc w walce o medal. Jednak Łukasz Kadziewicz zaprzecza tym doniesieniom. "Nie ma konfliktu" - powiedział.