Anglicy chcą karać boiskowych brutali
05 listopada 2007Nowy pomysł na boiskowych zabijaków. Anglicy chcą wprowadzić do zasad gry w piłkę nożną przepis karzący zawodników niegrających fair. W jaki sposób? Jeżeli piłkarz sfauluje przeciwnika, musi zejść z boiska. Ale będzie mógł wrócić na murawę. Kiedy? Gdy sfaulowany gracz - po skorzystaniu z pomocy masażystów - powróci na boisko.