Andrzej Gołota nie będzie walczył w Polsce
25 października 2007Z walki nici. Andrzej Gołota miał 24 listopada walczyć we Wrocławiu, ale nasz najlepszy bokser nie przyjedzie do Polski. Nie wiadomo, dlaczego kibice nie zobaczą "białej nadziei boksu" w akcji. "Mogę tylko powiedzieć, że Andrzej na pewno się pojawi" - powiedział Ziggy Rozalski, menedżer zawodnika.