Agnieszka Radwańska w trzeciej rundzie Wimbledonu
13 października 2007Agnieszka Radwańska idzie w Wimbledonie jak burza. Dziś w drugiej rundzie pokonała rozstawioną z 32. numerem Niemkę Martinę Müller. Polka wygrała pierwszego seta 6:1, a w drugim - przy stanie 4:0 - Müller nabawiła się kontuzji i zeszła z kortu.