Benedykt XVI pojedzie do Nowego Jorku
13 października 2007W 1979 i 1995 roku był tam jego poprzednik. Teraz to Benedykt XVI pojedzie do Nowego Jorku, by odwiedzić siedzibę Organizacji Narodów Zjednoczonych. Papież przyjął zaproszenie sekretarza generalnego. Ale nie wiadomo jeszcze, kiedy wybierze się za Ocean.