Ruszył proces ws. zakażeń żółtaczką w stacji dializ
13 października 2007To przez byłego ordynatora i pielęgniarkę oddziałową 53 osoby, które przyjeżdżały do ostrowskiej stacji dializ na zabiegi, zaraziły się żółtaczką typu C - uważa prokuratura. Dziś dwoje byłych pracowników stacji zasiadło na ławie oskarżonych kaliskiego sądu. Grozi im osiem lat więzienia.