Nagi protest przeciwko mundialowi
12 października 2007Brazylijczycy kochają futbol? Nie wszyscy. Trzech młodych mieszkańców tego kraju postanowiło zaprotestować przeciwko temu, że gdy na mundialu gra ich drużyna, cały kraj przestaje pracować. Odważni wyszli na ulicę bez ubrań. Chodzili tak aż godzinę! Potem zatrzymała ich policja.