To nie koniec Sistars, tylko półroczna przerwa
12 października 2007Sistars istnieją i jeszcze zagrają razem! Grupa zaprzecza, jakoby zakończyła działalność. Członkowie zespołu chcą przez pół roku odpocząć od siebie i realizować własne pomysły. Zespół wejdzie razem do studia nagraniowego w przyszłym roku.