Były reprezentant Polski zatrzymany
13 października 2007W środę po południu po meczu Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała policjanci z Wrocławia i Opola zatrzymali Grzegorza P., piłkarza gości - dowiedział sie dziennik.pl. Podejrzany wcześniej grał w Wiśle Kraków i występował w reprezentacji Polski.