Dorn doniesie na lekarzy?
12 października 2007"Chcemy rozmawiać!" - skandowali śląscy lekarze w szpitalu w Katowicach. Ale Ludwik Dorn, wicepremier i szef Ministerstwa Spraw Wewnętrzych i Administracji, nie ugiął się. Nie będzie rozmawiał ze strajkującymi, dopóki nie uzyska pewności, że działają legalnie. A to nie jest takie pewne. Wicepremier zapowiada, że jeśli protest okaże się samowolką, w przyszłym tygodniu złoży doniesienie do prokuratury.