Weisz: Nie chcę dublerki mojego ciała
18 maja 2009Podczas premiery swojego nowego filmu w Cannes aktorka wyznała, że nie ma zamiaru korzystać z dublerki i że jest szczęśliwa, że mogła wystąpić nago w "Agorze" - filmie o pierwszej wyemancypowanej kobiecie ze świata nauki. Ale z takim ciałem, nie ma się co dziwić.