Wałęsa zafascynowany komórkami Rydzyka
15 lipca 2009Lech Wałęsa znowu jest w formie. Z jednej strony uważa, że pomysł o. Tadeusza Rydzyka z uruchomieniem własnej telefonii komórkowej "przynosi straty". Z drugiej mówi: "żeby miał ktoś - premier, albo prezydent - takie pomysły to byśmy może daleko zajechali."