Polacy nie są zadowoleni z demokracji
29 maja 2009Zaskakujący sondaż z okazji 20 rocznicy obalenia komunizmu. Polacy nie są zadowoleni z demokracji. 37 proc. obywateli uważa, że funkcjonuje ona źle, a tyle samo, że tak sobie. Jedynie co czwarty pytany jest zadowolony z funkcjonowania demokracji w naszym kraju.