Palikot: PiS tańczy taniec św. Wita
05 maja 2009Janusz Palikot naigrywa się na swoim blogu ze spin doktorów PiS i prowadzonej przez nich kampanii wyborczej. Pisząc o spotach opozycji, Palikot stwierdza, że PiS "z awangardy staje się formą tańca św. Wita. Obłąkanym tańcem średniowiecza."