Wałęsy nie będzie, konferencja odwołana
02 kwietnia 2009Z prawdziwym żalem i głębokim smutkiem jestem zmuszony powiadomić o odwołaniu konferencji w 20. rocznicę podpisania porozumień Okrągłego Stołu - napisał marszałek Sejmu Bronisław Komorowski. Dlaczego odwołuje konferencję? Bo nie będzie na niej Lecha Wałęsy.