Palikot o Krzaklewskim: To osikowy kołek
27 marca 2009"Radzę mniej alkoholu" - tak Janusz Palikot skomentował zarzuty Jarosława Kaczyńskiego, że rząd nie radzi sobie z kryzysem. Nie były to jedyne mocne słowa w tym występie posła PO przed kamerami TVN 24. "Nie mam kaca" - mówił o wpisaniu Mariana Krzaklewskiego na listy wyborcze PO i dodał: "On ma być kołkiem osikowym, którym przebijemy serce braci Kaczyńskich".