Kurski chwali ministra, który był agentem
19 stycznia 2009Te słowa mogą zszokować niejednego zwolennika Jacka Kurskiego. Poseł PiS publicznie pochwalił ministra Michała Boniego, który sam przyznał, że był tajnym współpracownikiem komunistycznych specsłużb. "Oceniam pracę Boniego bardzo dobrze" - powiedział Kurski.