Tak wycięli bezpłatną transmisję z walki Adamka z Kliczką
12 września 2011 Kilka sieci kablowych - w tym Aster i UPC - bez żadnej zapowiedzi zakodowało sygnał stacji RTL, nadającej walkę bokserską Kliczko - Adamek. Nie pomogły opinie prawne i oświadczenia przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji twierdzącego, że nie mają prawa tego robić.