Samobójstwo w szpitalu - zabiła się z bólu?
25 listopada 2008Samobójstwo z bólu to jedna z wersji śledztwa po śmierci 32-letniej pacjentki szpitala w Tomaszowie Lubelskim - ustalił DZIENNIK. Marta G. odebrała sobie życie po kilku miesiącach walki z nowotworem nerki. Powiesiła się na bandażu w szpitalnej łazience. Był to co najmniej czwarty taki przypadek w tym roku w polskich szpitalach.