Angliści pójdą do podstawówek
26 sierpnia 2008Od przyszłego roku akademickiego część studentów pedagogiki będzie miała dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, co pozwoli im po zakończeniu studiów uczyć tego przedmiotu w pierwszych klasach szkół podstawowych. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego podjęło taką decyzję pod wpływem akcji DZIENNIKA English First, czyli "Po pierwsze angielski".