Podwyżki dla polityków teraz albo nigdy [OPINIA]
07 września 2020Jesteśmy zwolennikami podwyżek dla parlamentarzystów, ministrów czy wiceministrów. Jeśli coś nam się popsuje w domu, nie zaczynamy negocjacji z fachowcem od podania mu stawek sprzed kilkunastu lat. Państwo jest dużo bardziej skomplikowanym organizmem. A tak wygląda kwestia wynagrodzeń tzw. erki. Największa wątpliwość dotyczy tego, czy to dobry czas na podwyżki dla polityków?