Grosze znikną z naszych portfeli
21 września 2009Koniec z szukaniem jedno, czy dwugroszówek w portmonetkach. Bo Narodowy Bank Polski już za dwa lata zrezygnuje z emisji tych monet. Wszystko przez to, że wybicie jednogroszówki kosztuje... pięć groszy.