Wypaliła heroinę, zasnęła na środku ulicy
11 lutego 2009Stołeczni policjanci na jednej z najbardziej ruchliwych ulic natknęli się na samochód stojący na środkowym pasie. Auto nie miało włączonych świateł awaryjnych. Gdy podjechali bliżej, okazało się, że kobieta za kierownicą śpi. 22-latka zasnęła, bo wcześniej paliła heroinę.