Joasia Jabłczyńska chce robić doktorat
12 czerwca 2009Joanna Jabłczyńska w telewizji pracuje praktycznie od dziecka. Jej występy w "Fasolkach" i "Teleranku" kojarzą prawie wszyscy. Nie każdy jednak wie, że praca przed kamerą to niejedyne zajęcie młodej aktorki. Otóż Joasia właśnie obroniła pracę magisterską na wydziale prawa i ma pewne plany, co do swojej dalszej przyszłości.