Doda strasznie fałszowała na koncercie
18 lutego 2009Doda zmieniła image. Na weekendowym koncercie w Elblągu pojawiła się jako brunetka. Czy była niezadowolona ze swojego wyglądu, czy miała zły dzień - grunt, że jej zły nastrój odczuli nie tylko muzycy, ale wszyscy widzowie. Piosenkarka co i rusz przerywała koncert, gdyż była rozzłoszczona... swoim fałszowaniem.