Zimne lody zawsze pod ręką
03 lipca 2009Lato, lato wszędzie, a tobie marzy się piknik. Taki tradycyjny, z kocykiem, kanapeczkami i jajkami na twardo. No i zimnymi napojami albo nawet lodami. Najlepiej więc kup sobie torbę termicznąi rozkoszuj się zimnem w środku upalnego lata.