Kondrat: Prezydent nie kupiłby u mnie wina
20 kwietnia 2009"Podejrzewam, że kancelaria prezydenta nie ma mnie na liście kupców" - mówi DZIENNIKOWI aktor Marek Kondrat, który w ostatnich latach zajął się handlem winem. Ale tłumaczy, że to tylko dlatego, iż w jego sklepach nie ma wina w małych buteleczkach - tzw. małpeczkach. W takich pojemnikach właśnie zamawiała alkohol kancelaria Lecha Kaczyńskiego.