Doda: Media beze mnie nie istnieją
08 września 2009Doda ma o sobie bardzo wygórowaną opinię - podkreśla swoja wartość, gdzie tylko się da. W jednym z ostatnich wywiadów stwierdziła, że to ona jest motorem dla rodzimych mediów i bez niej nasz polski show-biznes byłby nudny.