Mazowsze znika z mapy03 lipca 2009Coraz mniej miejscowości znajduje się na Mazowszu. Co roku wykreślane są kolejne wioski, bo ich mieszkańcy przeprowadzają się do stolicy. Jak tak dalej pójdzie wszyscy mieszkańcy województwa zamieszkają w stolicy.
Gigantyczny kokainowy "upominek"03 lipca 2009Osiem kilogramów, czyli trzydzieści tysięcy działek, kokainy próbowano przemycić do polski drogą lotniczą. Celnicy na Okęciu nie uwierzyli jednak, że ktoś przesyła do Polski z Urugwaju kilkukilogramowy upominek schowane wewnątrz... ogromnego wiertła.
Żmuda-Trzebiatowska pokazuje pępek03 lipca 2009Zwiastun jest bardzo atrakcyjny głównie dla panów. Piękna Marta Żmuda-Trzebiatowska wygina się w tańcu i zmysłowo podciąga bluzkę. Tak producenci pierwszego polskiego filmu sfinansowanego przez internautów wabią widzów do kina. We wtorek premiera. A teraz kliknij i zobacz zwiastun.
Koszmarny wypadek. Cztery osoby nie żyją02 lipca 2009Nie wiadomo z jaką prędkością jechali kierowcy aut, które zderzyły się pod Tczewem, ale wiadomo, że z obu samochodów niewiele zostało. Citroen i volkswagen zderzyły się czołowo. Strażacy z kłębowiska metalu wycinali tylko zwłoki.
Podrywał w internecie, okradał w realu02 lipca 2009Czy można ufać osobom poznanym w internecie? Na pewno nie wszystkim. Pewien mieszkaniec Oleśnicy zarabiał na życie podrywając przez internet, a potem okradając swoje łatwowierne ofiary.
Dariusz Szpakowski ma dziś swoje święto02 lipca 2009Mało jest zawodów, których przedstawiciele potrafią doprowadzać nas do szewskiej pasji, a za chwilę wprowadzić w stan euforii. Przysparzać siwych włosów i zaraz wyciskać łzy szczęścia. O kogo chodzi? O dziennikarzy sportowych. Dziś obchodzą swoje święto. Aby świętowało im się weselej, przypominamy najsłynniejsze wpadki polskich komentatorów.
Zobacz, co zmalował ojciec Rydzyk02 lipca 2009Przygotowania do uruchomienia telefonii komórkowej o. Tadeusza Rydzyka ruszyły pełną parą. Dziś publicznie pokazano logo sieci - wRodzinie. Czy ma szanse konkurować z operatorami, którzy zatrudniają armię specjalistów od kreowania wizerunku? Zobacz logo i sam oceń.
Polka najsłynniejszą kobietą świata nauki02 lipca 2009Maria Skłodowska-Curie, słynna polska chemiczka, odkrywczyni radu i polonu, została uznana za najbardziej inspirującą kobietę w nauce wszech czasów. Co ciekawe, w pierwszej dziesiątce listy, znalazły się tylko dwie współcześnie żyjące kobiety.
Pedofil molestował najmłodsze kolonistki02 lipca 2009Rodzice dziewczynek z kolonii w Mielnie są w szoku. Do najmłodszych kolonistek zakradł się w nocy pedofil i wykorzystał dwie z nich. Jedna dziewczynka trafiła do szpitala. Zboczeńca szybko udało się złapać i usłyszał już zarzuty.
Chcą być sławni z dobrego bimbru01 lipca 2009Dobry pomysł na promocję wsi to podstawa. Ale ten pomysł może okazać się aż za dobry. W podbiałostockich Jurowcach ruszyło właśnie pierwsze na świecie muzeum bimbru. Tyle że bez degustacji, bo nie pozwala na nią prawo. Turyści obejdą się więc smakiem.
Warszawiaku! Ocal swój samochód01 lipca 2009Poniedziałkową burzę, warszawiacy będą pamiętać długo. Chyba że przebije ją dzisiejsza. Centrum Zarządzania Kryzysowego właśnie ostrzegło w specjalnym komunikacie przed gigantyczną popołudniową nawałnicą. Zapowiada się jeszcze gorzej niż w poniedziałek. Nie wolno zostawiać samochodów pod drzewami.
Polska wódka lekarstwem na kryzys01 lipca 2009Wydawało by się, że kryzys w pełni, więc świat oszczędza. Ale nie na wódce. A przynajmniej nie na polskiej. Według ogłoszonego właśnie rankingu "Wyborowa" jest marką najszybciej zwiększającą sprzedaż na świecie. Niewiele za nią w rankingu znalazła się wódka "Sobieski".
Przekręć kran, otworzysz fabrykę pieniędzy01 lipca 2009Największą nielegalną drukarnię banknotów w Polsce odkryło CBŚ. Nie było jednak łatwo. Przestępcy świetnie ukryli fabrykę. Policjanci odnależli ją dopiero po 20 godzinach przeszukiwania posesji. Aby otworzyć tajne przejście, wystarczyło przekręcić kran. A to jeszcze nie był koniec sekretów.
Działaczka PiS: Wyp...lać z tymi Ruskimi01 lipca 2009Miało być rockowe święto, a szykuje się międzynarodowy skandal. Na festiwalu "Rock Nocą" zielonogórskiej radnej PiS nie spodobał się koncert białoruskich muzyków. "Wypier... z tymi Ruskimi do lasu" - miała krzyczeć do organizatorów. Radna twierdzi, że interweniowała, bo fani sikali na ratusz.
W Krakowie runął dźwig. Trzy osoby zginęły01 lipca 2009Trzech pracowników firmy budowlanej zginęło w katastrofie wielkiego dźwigu w Krakowie. Mężczyźni rano sprawdzali sprawność maszyny. Właśnie wtedy dźwig runął na ziemię, a oni spadli z wysokości kilkunastu metrów na ziemię.