Część Polaków rezygnuje z AstraZeneki, bo się boi. Może być chaos w szczepieniach
15 marca 2021Polacy rezygnują ze szczepionki AstraZeneki, bo się boją – takie sygnały z przychodni docierają do DGP. – To nie jest masowe zjawisko – uspokaja minister Michał Dworczyk.