Spektakl pt. walka o niepicie narodu. Samorządy bez sensu wydają pieniądze na walkę z alkoholizmem
15 grudnia 2015Na potrzeby zwalczania m.in. problemów alkoholowych w społeczeństwie
samorządy wydają rocznie ok. 30 mln zł. Pieniądze idą głównie na różne
festyny i imprezy plenerowe oraz sportowe, konkursy, spektakle i
pogadanki. Problem w tym, że są wydawane bez sensu.