Herbata i kawa będą koszmarnie drogie
26 stycznia 2010Jesteś uzależniony od kawy, czy herbaty? Mamy dla ciebie fatalne wiadomości. Ceny napojów ostro idą w górę, bo największe uprawy zniszczyła pogoda. Dlatego najwięksi producenci zapowiadają, że wkróce Polacy będą płacić dużo więcej za filiżankę kawy, czy herbaty.