• True Detective 2
  Drugi sezon "Detektywa" to chyba najbardziej wyczekiwana serialowa premiera tego roku. Czy twórcy sprostają oczekiwaniom widzów, oczekujących utrzymania poziomu, jaki prezentował 1. sezon? Premierowy odcinek rodzi więcej obaw niż optymistycznych nadziei, na szczęście jednak pozostawia widza z ochotą na więcej.
 • Startuje VI edycja "Must be the music"
  Już 1 września na antenie Polsatu wystartuje nowa edycja show "Must be the music". Kora, Łozo, Adam Sztaba i Elżbieta Zapendowska po raz szósty będą przesłuchiwać uczestników i wyławiać talenty, które mogą zawojować polską scenę muzyczną.
 • "Przyjaciółki" - 1. odcinek nowego sezonu
  Już dziś o godzinie 21.00 na antenie Polsatu ponownie zagości serial "Przyjaciółki". Co wydarzy się w 1. odcinku nowego sezonu? Czy Anka dojdzie do siebie po wypadku? Czy Indze uda się przekonać dziewczyny, że nie miała romansu z mężem przyjaciółki?
 • Podczas trwającego w San Diego festiwalu Comic-Con zaprezentowano fragment nowego sezonu serialu "Dexter". Fani produkcji mogą nacieszyć się aż 2 minutami z pierwszego odcinka 7. serii .
 • Na antenę stacji TVN wkroczyła wiosenna ramówka, a wraz z nią nowe odcinki programu Kuby Wojewódzkiego. W tym sezonie, pierwszymi rozmówcami charyzmatycznego gospodarza będą Krzysztof Rutkowski i Michał Żewłakow.
 • Szymon Majewski, dyżurny satyryk stacji TVN powraca na antenę, w dodatku na żywo. Pierwszy odcinek nowego show "Szymon na żywo" zostanie wyemitowany już dziś o godzinie 21.30.
 • Premierowy odcinek trzeciej edycji programu "Must be the music. Tylko muzyka" na antenie Polsatu już 4 marca o godzinie 20.00. Kora, Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska i Łozo ponownie zasiądą przy jurorskim stole by ocenić występy zespołów i solistów, którzy marzą o muzycznej karierze. Dowodem na to, że w Polsce wciąż nie brakuje wokalnych talentów jest uczestniczka, która już w pierwszym odcinku zachwyciła jury.
 • "Szpilki na Giewoncie"
  Kim jest przystojny, inteligentny, a zarazem tajemniczy Mateusz Rybicki (Jan Wieczorkowski) i jak po rozstaniu z Ewą (Magdalena Schejbal) radzi sobie góral Bartek (Krzysztof Wieszczek)? Tego wszystkiego dowiemy się w dzisiejszym, premierowym odcinku nowego sezonu "Szpilek na Giewoncie" .