• Policja, radiowóz
  Chorzowscy policjanci ścigali samochód dostawczy ulicami miasta. Jak się okazało wypożyczonym pojazdem podróżowali nastolatkowie - 17- i 14-latek. Jak tłumaczył starszy z dwójki, samochód prowadził czternastoletni kolega. Policjanci ustalili, że 17-latek by wypożyczyć dostawcze auto posłużył się dokumentami swojej mamy. Teraz odpowie przed sądem karnym, z kolei jego młodszym kolegą zajmie się sąd rodzinny.
 • Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w czasie jazdy quadem, w Dolistowie Nowym (Podlaskie). Kierujący nim 14-latek, syn byłego posła PO, wjechał do rowu; w wyniku odniesionych obrażeń chłopak zmarł. Jadącym z nim dwóm innym nastolatkom nic poważniejszego się nie stało. Na swoim Facebooku ojciec chłopca zamieścił wzruszające pożegnanie.
 • Kajdanki
  Mężczyzna poszukiwany w sprawie zabójstwa 14-letniego chłopca w miejscowości Gogolewo, został dzisiaj rano zatrzymany – poinformował w piątek rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.
 • Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina
  Wielkopolskie Kuratorium Oświaty i urząd miasta zakończyły kontrole w Gimnazjum nr 6 w Koninie, w którym brutalnie pobito 14-latka. "Przed rokiem w szkole wprowadzono monitoring. Sprawdzaliśmy, jak jest on wykorzystywany. Kontrola obejmowała również organizację dyżurów, pracy nauczycieli i ich opieki nad uczniami. Nie tylko podczas godzin lekcyjnych, ale i przerw, także w stołówce szkolnej" - wyjaśnił Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina.
 • Chłopak z butelką piwa
  14-latka w stanie upojenia alkoholowego zatrzymali podczas nocnej interwencji policjanci z komisariatu w Skale (powiat krakowski). Podczas badania ustalono, że stężenie alkoholu w jego organizmie przekroczyło 5 promili.
 • 14-latek miał być płatnym zabójcą na usługach jednego z karteli narkotykowych
  Armia meksykańska poinformowała w piątek o ujęciu 14-latka, który - jak się podejrzewa - był płatnym zabójcą, działającym na zlecenie kartelu narkotykowego.