• Małgorzata Kożuchowska
  W 2011 roku media co chwilę donosiły o nowych aferach z udziałem polskich gwiazd. Krupa, Mucha, Sablewska, Doda, Szapołowska były ciągle obecne na portalach plotkarskich i okładkach kolorowych pism.
 • Zostali ojcami w 2011
  Ciężko pogodzić życie prywatne z karierą zawodową, zwłaszcza jeśli przybiera ona niebotyczne rozmiary, a jej rozwój ciągle nabiera rozpędu. Z wyboru lub nie, spragnieni ojcostwa lub usidleni przez swoje partnerki - zostali ojcami w 2011 roku. Zobacz zdjęcia!
 • Najbardziej wpływowi w 2011
  Twórcy portalu Askmen.com we współpracy z redaktorami "Vanity Fair" stworzyli listę 49 najbardziej wpływowych mężczyzn mijającego roku. Ścisłą czołówkę rankingu stanowią same bardzo dobrze znane osobistości, jednak czy nie uważacie, że kilku nazwisk zabrakło? Zobacz galerię!
 • Kolekcja zima 2011/2012
  W kolekcji męskiej na zimę 2011/12 Big Star stawia na sprawdzone denimowe rozwiązania. Jest, w czym wybierać. Kolekcja złożona z wielu modeli spodni z rożnych gatunków dżinsu. Swobodnie i z dużą dozą barwnego animuszu to pomysł, który z pewnością się sprawdzi w jesienno-zimowe szarówki. Zobacz zdjęcia!
 • Ostre blachy i ona - seksowna Mandy Lange, czyli seksbomba niemieckiej motoryzacji - królowa tuningu. Oto oficjalne fotografie z kalendarza na 2012 rok oraz zdjęcia z planu. Sesję zorganizowano w Chorwacji... Efekt? Gorący!
 • Amy Winehouse
  Dziś wspominamy tych, którzy odeszli na zawsze. Nie tylko naszych najbliższych, ale także tych, którzy dostarczali nam wielu muzycznych wzruszeń.
 • Wody kolońskie 2011 roku
  Najlepsze wody kolońskie na 2011 nie wpisują się w dotychczasowe trendy. Doświadczysz zapachów opartych na tradycyjnych aromatach drewna i piżma, ale wzmocnionych wonią ziół i kwiatów. Pora pożegnać się z wetiwerem i bergamotką, bo główny trend wód kolońskich 2011 roku to powrót do ciepłych zapachów z wyrafinowaną kwiatową nutą. Oto najbardziej polecane zapachy tego roku.
 • Na rynku pracy ożywienie. Firmy planują wzrost zatrudnienia
  Spółki produkcyjne, budowlane, finansowe i handlowe, które jeszcze rok temu zwalniały pracowników, teraz rozpoczynają rekrutację
 • Agnieszka Osiecka
  Ostatni tom "Dziennika" Jarosława Iwaszkiewicza, dwa tomy korespondencji Giedroycia i Miłosza, dzienniki Agnieszki Osieckiej, "Złote żniwa" Jana Grossa – to niektóre nowości przygotowywane przez polskie wydawnictwa na 2011 rok.
 • Czesław Miłosz
  30 czerwca 2011 roku minie 100 lat od urodzin Czesława Miłosza. W programie ustanowionego przez Sejm Roku Miłosza znajdą się m.in. nowe publikacje, festiwale i konferencje naukowe.