• Volvo V40
  Po szeregu testów samochodów niemieckich, japońskich, włoskich, koreańskich, francuskich, szwedzkich i amerykańskich spece wybrali najbezpieczniejsze auta 2012 roku. Nie zostawili też suchej nitki na tych, które wypadły beznadziejnie. Oto największe hity i wpadki na czterech kołach - zobacz najnowszy raport Euro NCAP.
 • Złodziej
  Dziennik.pl dotarł do danych Komendy Głównej Policji dotyczących kradzieży samochodów w całej Polsce za cały 2012 roku. Wygląda na to, że upodobania złodziei nieco się zmieniają. Hitami wciąż są golf i passat, ale także fiat panda! Zaskoczeniem jest debiut forda mondeo - tego auta wcześniej złodzieje właściwie nie dotykali.
 • Nadinspektor Marek Działoszyński
  Więcej przestępstw gospodarczych i narkotykowych. Mniej było zabójstw, groźnych napadów i kradzieży. Policja podsumowuje miniony 2012 rok.
 • Gdynia przywitała 2013 rok
  Tradycyjnie prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz złożyła podczas zabawy sylwestrowej na pl. Konstytucji życzenia noworoczne; odbył się pokaz sztucznych ogni. Stołeczna policja nie odnotowała poważniejszych incydentów. Imprezy pod chmurką odbywały się także w wielu innych polskich miastach.
 • Najgłośniejsze wydarzenia w polskim show biznesie w 2012 roku
  W 2012 roku w polskim show biznesie nie zabrakło skandali, nowych twarzy i emocjonujących sytuacji. Oto zestawienie wydarzeń w rodzimej branży rozrywkowej, które wzbudziły największe zainteresowanie mediów .
 • Hiszpania triumfowała w turnieju Euro 2012
  Piłkarskie mistrzostwa Europy to najczęściej wskazywane przez respondentów CBOS krajowe wydarzenie mijającego roku. W wymiarze międzynarodowym najczęściej wybierano reelekcje prezydenta USA Baracka Obamy.
 • Religa na świecie
  Święta, ceremonie, mistyczne obrzędy, kapłani, duchowni, szamani - zobacz najlepsze zdjęcia dokumentujące życie religijne wiernych najróżniejszych wyznań z całego świata w 2012 roku.
 • Dzieci w 2012 roku
  Świat w 2012 roku nie obchodził się z dziećmi łaskawie. Padały ofiarami wojen i kataklizmów, trafiały w sam środek gwałtownych wydarzeń. Zobacz, jak radziły sobie przez ostatnie 12 miesięcy.
 • 2. Anna Przybylska
  Mimo że 18 lat skończyły już jakiś czas temu, to wciąż wyglądają oszałamiająco i nie przestają zachwycać. Wraz z wiekiem rośnie nie tylko ich popularność, ale także seksapil. Internauci wp.pl wybrali dziesięć najseksowniejszych polskich aktorek po 30. Zobacz galerię!
 • Olivia Munn - PETA
  Dobra reklama w ciągu kilkunastu sekund powinna przyciągnąć uwagę i zainteresować, nic więc dziwnego, że prawie każda z nich emanuje erotyką. W końcu nie od dziś wiadomo, że seks sprzedaje się najlepiej… Business Insider opracował listę najseksowniejszych reklam 2012.