• Studzienka kanalizacyjna
  Prokuratura Rejonowa w Białogardzie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko naczelniczce wydziału gospodarki komunalnej i mieszkaniowej magistratu 39-letniej Ewelinie S. w związku ze sprawą 5-latka, który utonął w studzience kanalizacyjnej.
 • Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego
  Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego rozpoczęły się o północy w środę (10 lipca), kiedy utratę kontaktu z nim i jego ojcem zgłosiła rodzina. Dawid został zabrany przez ojca z Grodziska około godz. 17. Według ustaleń policji, tego samego dnia przed godz. 21 ojciec odebrał sobie życie, rzucając się pod pociąg. Co wiemy do tej pory na temat tej sprawy?
 • Policja, radiowóz
  Policja w piątek wieczorem kontynuuje trwające już niemal dwie doby poszukiwania 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego. Oprócz policjantów biorą w nich udział m.in. żołnierze WOT i strażacy. Patrole policji również w nocy będą sprawdzały okolice m.in. Grodziska Mazowieckiego i węzła Konotopa na wysokości A2.
 • Wirus ebola
  Podejrzenie eboli u 5-letniego chłopca w Nowym Jorku. Dziecko trafiło już do jednego z tamtejszych szpitali. W sobotę chłopiec wrócił do USA z Gwinei, jednego z głównych ognisk wirusa w Afryce.