• 50 Cent 3 lipca wyda nowy album
  3 lipca 2012 roku ukaże się piąty, niezatytułowany album 50 Centa. Artysta jest zdecydowany wydać zestaw bez względu na to, czy uzyska od wytwórni odpowiednie środki na promocję.
 • 50 Cent dostał maskotki na pociechę
  Pluszowe żyrafy, słonie, miśki i lwy otaczają słynnego rapera 50 Cent, który znalazł się niedawno w szpitalu z niewyjaśnioną infekcją wirusową. Choroba nie jest groźna, a muzyk w następnych dniach powinien już wrócić do normalnego życia.
 • 50 Cent będzie boksował
  Amerykański raper 50 Cent rozpoczął trening bokserskie i chce zadebiutować w zawodowym ringu. Przyjaciel słynnego pięściarza Floyda Mayweathera Jr. zapowiedział, że wystąpi w kategorii średniej.
 • 50 Cent wykorzystał w swoim kawałku sample z hitu The Persuaders?
  50 Cent został oskarżony o bezprawne wykorzystanie fragmentów piosenki innych muzyków. Robert Poindexter z zespołu The Persuaders chce od słynnego rapera 600 tys. dolarów odszkodowania.
 • 1. P.Diddy
  Magazyn "Forbes" ogłosił listę pięciu najbogatszych gwiazd muzyki hip-hopowej 2012 roku. Na szczycie rankingu, z fortuną szacowaną na 550 mln. dolarów, znalazł się P.Diddy i jako pierwszy w historii hip-hopowiec ma szansę zostać miliarderem. Najzamożniejszym raperem na świecie uczyniły go nie tylko dochody z działalności muzycznej, ale i przedsięwzięcia biznesowe, które rozwinął na przestrzeni ostatnich lat. Ich lista robi wrażenie. A oto złota piątka "Forbesa".
 • 2. Britney Spears
  Facebook to nowy niebezpieczny nałóg, który rozprzestrzenił się już na cały świat. Dopadł nawet największe gwiazdy Hollywood, które nie wyobrażają sobie dnia bez uaktualnienia swojego profilu. Dodają po kilka postów dziennie na facebookowej osi czasu, wstawiają dziesiątki zdjęć i z wypiekami na twarzy sprawdzają liczbę fanów, którzy polubili ich fanpage'a. Oto gwiazdy, która mają obsesję na punkcie Facebooka.
 • 50 Cent
  50 Cent jest niezadowolony z życia i przekonany, że wkrótce umrze. Raper wciąż czeka, aż Interscope zdecyduje się wydać jego najnowszy album i to chyba jest przyczyna niewielkiej frustracji gwazdora.
 • Lindsay Lohan
  Znany raper porównał Lindsay Lohan do zwykłej striptizerki. Aktorka wzięła niedawno udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu "Playboy", za którą otrzymała okrągły milion dolarów.
 • 50 Cent
  50 Cent wraz z redaktorem BodyBuilding.com pisze kolejną książkę, w której tym razem zdradzi tajemnice swojego indywidualnego treningu.
 • 50 Cent świętuje mały jubileusz
  Fani nadal czekają na piąty regularny longplay nowojorczyka... Póki co jednak, 50 Cent opublikuje wydawnictwo, na które złoży się specjalnych 10 utworów.