• "7 psychopatów"
  Martin McDonagh po wielce udanym "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj" znów bawi się konwencją krwawego thrillera. Tym razem to już jazda bez trzymanki: "7 psychopatów" kryje w sobie tyle niespodzianek i żartów, że pewnie nawet dwukrotne obejrzenie filmu nie wystarcza.
 • "7 psychopatów" w pełnym składzie
  "Siedmiu psychopatów" to brawurowa zgrywa, która kpi ze schematów rządzących kinem sensacyjnym.
 • Colin Farrell i Sam Rockwell w filmie "7 psychopatów"
  "Dużo szaleństwa, trochę chaosu. Spora doza ironii, tyleż sarkazmu i odrobina cynizmu. "Siedmiu psychopatów" to filmowa tragifarsa kryminalno-socjo-i-psychopatyczna bez trzymanki, smakołyk bynajmniej nie tylko dla wielbicieli Colina Farrella, Sama Rockwella, Christophera Walkena i Woody'ego Harrelsona" – pisze o "7 psychopatach" recenzentka portalu Stopklatka.pl. Najnowsze dzieło Martina McDonagha już w piątek 30 listopada wejdzie na ekrany polskich kin.
 • "7 psychopatów"
  "7 psychopatów" to nowa i też czarna komedia Martina McDonagha, twórcy głośnego "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj". I chyba również równie udana, bo film zebrał świetne recenzje zarówno w Stanach, gdzie już wszedł na ekrany, jak i na ostatnim Londyńskim Festiwalu Filmowym...
 • Sam Rockwell i Colin Farrell w filmie "7 psychopatów"
  "7 psychopatów" to nowa komedia kryminalna w reżyserii i według scenariusza Martina McDonagha, twórcy "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj". Głównym bohaterem obrazu jest scenarzysta Marty (Colin Farrell), który z powodu braku weny nie może ukończyć scenariusza. Desperacko szuka jakiegoś bodźca. Z pomocą przychodzi mu postrzelony przyjaciel Billy (Sam Rockwell). Nim Marty się obejrzy, trafi w sam środek niebezpiecznej intrygi. Na polskie ekrany film wejdzie 30 listopada.