• Selena Gomez po raz drugi z "Good For You"
  Do sieci trafiła nowa wersja klipu "Good For You" Seleny Gomez.
 • Naga Selena Gomez w najnowszym klipie
  Teledysk Seleny Gomez stał się nowym hitem sieci. Na YouTube wideo do nagrania "Good For You" (w którym młoda wokalistka pokazała się m.in. bez stanika i nago pod prysznicem) zostało odtworzone prawie 6 milionów razy w niewiele ponad 24 godziny od premiery. Po dwóch dniach 22-letnia gwiazda mogła się pochwalić już ponad 9 milionami odtworzeń. Będzie kolejny rekord?
 • "Long.Live.A$AP" dotarł na szczyt listy najlepiej sprzedających się albumów w USA
  A$AP Rocky i Skrillex opublikowali klip do wspólnego utworu "Wild For The Night". Nakręcony na Dominikanie film oparty jest na kontraście: z jednej strony pokazane są dzielnice biedoty, a z drugiej - przepych i przejażdżki na motocyklach. Pewne kontrowersje mogą budzić kadry, w których dzieciaki idą ulicą z bronią maszynową w rękach.
 • A$AP Rocky wystąpi w Warszawie
  A$AP Rocky – jeden z najpopularniejszych amerykańskich raperów młodego pokolenia – wystąpi 7 czerwca w warszawskim Palladium.
 • "Les Misérables: Nędznicy" zawojowali Wielką Brytanię
  Ścieżka dźwiękowa do filmu "Les Misérables: Nędznicy" znalazła się na pierwszym miejscu brytyjskich zestawień.
 • Lana Del Rey nową Jackie Kennedy
  Lana Del Rey zaprezentowała zwiastun teledysku do jej najnowszego singla, "National Anthem". W klipie w reżyserii Anthony Mandlera artystka wciela się w Jackie Kennedy. W roli jej męża, JFK, pojawia się A$AP Rocky. Na trailer składają się powtarzające się fragmenty teledysku...
 • Lana Del Rey zagra Jackie Kennedy
  Lana Del Rey wcieli się w postać Jackie Kennedy. Nie chodzi jednak o film, a o jej najnowszy teledysk.
 • Rihanna
  Rihanna od trzech lat jest singielką, ale nie przestaje szukać swojej drugiej połowy. Ostatnio piosenkarka była zainteresowana Ashtonem Kutcherem, przez chwilę rozważała też powrót do Chrisa Browna. Teraz na jej celowniku pojawił się ktoś nowy, raper A$AP Rocky.