• Kowboj Willis zaszaleje w Moskwie
  Producenci przedstawili w internecie kolejny zwiastun piątej odsłony "Szklanej pułapki" - "A Good Day to Die Hard". Najnowszy trailer przedstawia urywki wspólnych scen Bruce'a Willisa i Jai Courtneya. Jest tu też dużo Moskwy, trochę akcji, a także kilka żarcików na temat "amerykańskich kowbojów w Rosji". Polska premiera zapowiedziana jest na walentynki.
 • Bruce Willis na planie "A Good Day to Die Hard"
  "A Good Day to Die Hard" – piąta odsłona "Szklanej pułapki" opowie o tym, jak nowojorski gliniarz wyrusza do Moskwy, gdzie spotyka swojego syna, Jacka. Ten okaże się być również twardym facetem, co ojciec. Johna McClane'a po raz piąty sportretuje Bruce Willis. Partnerują mu Mary Elizabeth Winstead i Jai Courtney. Premiera planowana jest na 14 lutego 2013 roku.
 • John McClane jedzie do Moskwy
  Do sieci trafił pierwszy trailer piątej odsłony "Szklanej pułapki" – "A Good Day to Die Hard". Tym razem niezniszczalny John McClane (Bruce Willis) połączy siły z własnym synem (Jai Courtney) i rzuci wyzwanie przestępcom w Rosji. W filmie wystąpią także Mary Elizabeth Winstead, Cole Hauser i Sebastian Koch. Za reżyserię odpowiada John Moore. Polska premiera planowana jest na 14 lutego 2013 roku.
 • Bruce Willis chce zagrać w "American Assassin"
  Bruce Willis prowadzi rozmowy w sprawie udziału w filmie "American Assassin".
 • Bruce Willis "załamany" przez Kristen Stewart
  Bruce Willis zakończył zdjęcia do piątej odsłony serii "Szklana pułapka". W ramach jej promocji gwiazdor nakręcił zaskakujący filmik...
 • Bruce Willis na planie nowej "Szklanej pułapki 5"
  Reżyser John Moore wyjawił co nieco na temat piątej odsłony cyklu "Szklana pułapka". Na pewno można liczyć na imponujące sceny pościgów.
 • Bruce Willis wybierze się do Moskwy
  Znamy już nazwiska aktorów, którzy powalczą o rolę syna Johna McClane'a w nowym filmie z serii "Szklana pułapka".