• Policja
  Andriej Sirowackij, który ratował ofiary tragicznego wypadku na A6 pod Szczecinem 9 czerwca br., odebrał wraz z rodziną akty nadania im obywatelstwa polskiego. W imieniu Prezydenta RP wręczył je wojewoda lubuski Władysław Dajczak.
 • Karambol na A6
  Trzy najbliższe miesiące w areszcie spędzi kierowca tira podejrzany o sprowadzenie katastrofy w ruchu lądowym na drodze A6 pod Szczecinem. W niedzielnym karambolu zginęło 6 osób. "Hipotetycznie ta ciężarówka nie powinna w ogóle poruszać się po drodze" - powiedział w Polsat News Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego.
 • Jakie samochody kradną złodzieje?
  Dziennik.pl dotarł do danych Komendy Głównej Policji dotyczących kradzieży samochodów w całej Polsce od początku 2014 roku. Kierowcy nad Wisłą przez złodziejski proceder stracili ponad 10 tysięcy aut. Ile samochodów odzyskała policja? A jak wygląda popularność aut wśród złodziei według danych Warty? Jak się dowiedzieliśmy, ubezpieczyciel w okresie od stycznia do końca września 2014 roku odnotował wzrost kradzieży samochodów z segmentu SUV. Zobacz, jakie modele i marki są teraz przebojem wśród bandytów.
 • Audi TTS
  W 2013 roku Audi sprzedało ponad półtora miliona aut, realizując swój plan sprzedaży dwa lata przed wyznaczonym terminem. W 2014 roku producent zaprezentuje aż 17 nowych modeli. Jakie? Zobacz wideo…
 • Samochody najczęściej kradzione w Polsce w 2013 roku
  Myślisz, że złodzieje kradną w Polsce BMW czy Mercedesy? Na policyjnej liście top 10 najczęściej ginących aut nie znajdziesz tych marek. Zobacz, jakie modele i marki są przebojem wśród bandytów…
 • Tankowanie auta
  Audi twierdzi, że znalazło sposób na drogie paliwo. W poszukiwaniu najtańszych stacji ma pomóc nowa usługa internetowa "stop na tankowanie". Rozwiązanie będzie dostępne od maja. Ja to działa?
 • Złodziej
  Dziennik.pl dotarł do danych Komendy Głównej Policji dotyczących kradzieży samochodów w całej Polsce za cały 2012 rok. Okazuje się, że przez 12 miesięcy minionego roku złodzieje najczęściej kradli inne samochody niż w całym 2011 roku - ich łupem padają auta, których wcześniej właściwie nie dotykali. Do takich przestępczych hitów jak volkswagen golf, volkswagen passat i honda civic dołączył volkswagen touran i - uwaga! - ford mondeo. A to jeszcze nie koniec zmian na liście. Drżyj, jeśli masz któryś z tych samochodów…
 • Najnowszy model audi A6 to limuzyna do jakiej przesiadł się Ryszard Kalisz - fotoreporterzy przyłapali go jak mył swoje cacko na myjni bezdotykowej. Najwidoczniej polityk SLD pozbył się już swojego starego jaguara na którego niedawno narzekał - wytwór brytyjskiej motoryzacji miał mu się notorycznie psuć. Do tej pory poseł jeździł jaguarem s-type z 2003 r. Cena A6? Najtańszy model jest napędzany silnikiem 2.0 TDI i kosztuje od 167 200 zł. Najdroższy ma pod maską turbo benzynowe serce o pojemności 3 litrów - za takie A6 z seryjnie montowanym napędem na cztery koła Quattro w salonie trzeba zapłacić 240 200 zł.
 • Ryszard Kalisz na myjni
  W salonie taka limuzyna kosztuje kosmiczne pieniądze. Wyposażenie, jakie można w niej znaleźć, to prawdziwe cuda techniki. Oto jakim cackiem cieszy się teraz słynny polityk. A wydało się przypadkiem...
 • Oto wyniki najnowszych testów zderzeniowych
  Inżynierowie ujawnili nagą prawdę o naszych samochodach. Czy auta są na tyle przemyślane, by wozić ludzi? Jak kończy się zderzenie czołowe?