• Jessica Chastain i Idris Elba
  Aaron Sorkin, mistrz monologu, uznany scenarzysta błyskotliwych dramatów społeczno-politycznych, jak „Social Network” czy serial „Prezydencki poker”, tym razem postanowił chwycić nie tylko za pióro, ale i za kamerę. Niestety.
 • Michael Fassbender zagra Steve'a Jobsa?
  Po tym jak Christian Bale zrezygnował, nowym kandydatem do głównej roli w filmie o Stevie Jobsie jest Michael Fassbender.
 • Czasami nawet znane nazwisko nie wystarczy do tego, by dostać rolę w dobrej produkcji. Jeff Daniels przyznał ostatnio, że musiał uciekać się do przemocy i rękoczynów, by przekonać Aarona Sorkina, by dał mu główną rolę w swoim serialu "Newsroom". Pobicie reżysera przyniosło oczekiwany skutek.
 • "Newsroom" to najnowszy serial HBO, który zadebiutował w amerykańskiej telewizji trzy dni temu. Pierwszy odcinek produkcji przyciągnął przed telewizory więcej widzów niż premierowe odcinki takich hitów, jak "Gra o tron" i "Czysta krew".
 • Już dziś - dzień po premierze amerykańskiej – HBO udostępni odkodowany premierowy odcinek nowego serialu "Newsroom" w serwisach HBO GO i HBO OD. Produkcja jest dziełem Aarona Sorkina, a występują w niej Jeff Daniels i Emily Mortimer. Premiera "Newsroomu" na antenie HBO odbędzie się 16 lipca.
 • Kristin Davis
  Amerykańska aktorka Kristin Davis, znana przede wszystkim z serialu "Seks w wielkim mieście" po raz pierwszy pokazała się oficjalnie ze swoim nowym partnerem Aaronem Sorkinem. Razem udali się na premierę jego serialu "The Newsroom".
 • "The Social Network" zdobył cztery Złote Globy, w tym najważniejszy – dla najlepszego filmu dramatu
  Scenarzysta Aaron Sorkin i producent Scott Rudin, którzy spotkali się na planie filmu "Social Network", zrealizują dla telewizji HBO serial "More As the Story Develops".