• Muzycy grupy ABBA: Benny Andersson i Bjorn Ulvaeus
  Szwedzki kwartet ABBA doczekał się swojego muzeum. Zlokalizowane w Sztokholmie, otworzy swoje podwoje 7 maja. Szacuje się, że pamiątki po jednym z najpopularniejszych zespołów wszech czasów obejrzy ok. 250 tys. odwiedzających.
 • Agnetha Fältskog
  – Nie sądziłam, że jeszcze kiedykolwiek będę nagrywać, ale już trzy pierwsze propozycje utworów, które usłyszałam, sprawiły, że po prostu nie mogłam powiedzieć nie! – mówi jedna z najsłynniejszych wokalistek w historii muzyki. Agnetha Fältskog, słynna blondynka z zespołu ABBA, wraca z pierwszym od ćwierć wieku premierowym materiałem. U nas nowe zdjęcia legendarnej Szwedki, która przez długie lata skutecznie ukrywała się przed obiektywami fotoreporterów.
 • ABBA wznawia swój kultowy krążek
  Grupa ABBA przygotowała reedycję swojego legendarnego albumu "ABBA" z 1975 roku.
 • Agnetha Faltskog nagrywa pierwszą od 25 lat autorską płytę
  Legendarna wokalistka grupy ABBA – Agnetha Faltskog rozpoczęła prace nad swoją nową płytą długogrającą. Dawna gwiazda ostatni album z premierowym materiałem nagrała w 1987 roku.
 • Katarzyna Zielińska, Joanna Koroniewska i Maciej Kurzajewski promują "Kocham Cię Polsko!"
  Spodnie dzwony, buty na koturnach i fryzury z lat 70' posłużyły ekipie programu "Kocham Cię Polsko!" do promocji nowego sezonu. Czy Katarzyna Zielińska, Joanna Koroniewska i Maciej Kurzajewski wystylizowani na szwedzką grupę ABBA zachęcą widzów do oglądania show?
 • 1. The Black Eyed Peas – I Gotta Feeling
  Utwór "I Gotta Feeling" okazał się najchętniej graną piosenką na brytyjskich weselach. Przebój grupy The Black Eyed Peas wyprzedził nieśmiertelny hit Abby "Dancing Queen". Zestawienie zostało przygotowane przez "The Telegraph" na podstawie analiz ponad 78 tys. muzycznych składanek weselnych. Oto pierwsza 15-tka najpopularniejszych utworów odtwarzanych na imprezach towarzyszących ślubom. Polska lista wyglądałaby zupełnie inaczej...
 • 7. "21" – Adele
  Adele święci triumf za triumfem. Jej przebojowy krążek "21" znalazł się właśnie na liście najlepiej sprzedających się albumów stulecia w Wielkiej Brytanii, wyprzedzając nawet Pink Floyd i legendarne "The Dark Side Of The Moon". "Każdy tydzień przybliża Adele do pobicia kolejnego rekordu" – zapowiada dyrektor ds. marketingu Official Charts Company, przygotowującej to zestawienie. Oto 10 najlepiej sprzedających się albumów tego wieku...
 • ABBA w 1974 roku
  Legenda muzyki pop, szwedzka ABBA przypomni w kwietniu swój ostatni album "The Visitors" ("Goście"). Luksusowa reedycja płyty zawierać będzie niepublikowane wcześniej materiały archiwalne.
 • ABBA przedstawia nieznane nagranie
  Szwedzka supergrupa ostatni studyjny album wydała w 1981 roku, by rok później zawiesić na dobre działalność. I choć szans na reaktywację wciąż brak, wkrótce ABBA zaprezentuje nieznaną do tej pory kompozycję.
 • Michael Stipe wciąż zaskakuje fanów
  Choć legendarna grupa ogłosiła koniec działalności, ma jeszcze dla fanów kilka niespodzianek. Tym razem jest to numer "Does Your Mother Knoww" z repertuaru zespołu ABBA, a w interpretacji Michaela Stpe'a i spółki.