• Roman Abramowicz
  Rosyjski oligarcha i właściciel klubu piłkarskiego Chelsea FC Roman Abramowicz wyjechał do Rosji, gdyż brytyjskie władze nie podjęły dotąd decyzji o przedłużeniu jego wizy inwestorskiej na pobyt w Wielkiej Brytanii - poinformował w niedzielę „Financial Times”.
 • Sylwestrowe fajerwerki
  Nowy Rok to dla mieszkańców Rosji niezmiennie najważniejsze święto. Większość z nich powita go w domu, w gronie najbliższej rodzinny. Dla miłośników zabawy pod gołym niebem władze Moskwy i innych miast organizują plenerowe koncerty i pokazy sztucznych ogni.
 • Superjacht A
  Kosztował około 300 milionów funtów i należy do rosyjskiego miliardera Andrieja Melniczenko. Oto jak najnowszy nabytek jednego z najbogatszych ludzi świata prezentował się u wybrzeży Monako.
 • Roman Abramowicz
  Właściciel Chelsea Londyn Rosjanin Roman Abramowicz zaproponował trenerowi Josepowi Guardioli 40 milionów funtów (ok. 200 mln zł) za czteroletni kontrakt - podała gazeta "The Sun". Hiszpanowi w czerwcu wygasa umowa z Barceloną.
 • Abramowicz sporo wydaje na Chelsea
  44-letni rosyjski oligarcha Roman Abramowicz wpompował w piłkarski klub Chelsea ok. 1/10 swej globalnej fortuny ocenianej na ok. 8 mld funtów - doniósł "Evening Standard", który miał wgląd w rozliczenia finansowe klubu.
 • Rosyjski oligarcha ujawnił swój majątek. Co tam Chelsea!
  Roman Abramowicz pochwalił się swoimi dobrami. Rosyjski bogacz jest najbardziej znany jako właściciel klubu piłkarskiego Chelsea, ale to tylko kawałeczek ogromnego tortu, który jest warty 11 miliardów funtów.
 • Tak wszechwładny Putin "załatwił" oligarchę Abramowicza
  Prywatny biznes ma wspomóc finansowo przygotowania do mistrzostw świata w piłce nożnej, które odbędą się w Rosji w 2018 r. Zgodnie z wezwaniem premiera Władimira Putina oligarchowie pokryją część szacowanych na 50 mld dolarów kosztów, jakie pochłonie budowa stadionów i infrastruktury.