• Ada Fijał poszła śladem swojej poprzedniczki, Karoliny Malinowskiej i zrezygnowała z dalszego udziału w programie "Gwiazdy na dywaniku". Jak powód podała chęć skupienia się na aktorstwie i muzyce.
 • Gwiazdy w kampanii "Piękna, bo zdrowa"
  Aż siedem gwiazd wspiera tegoroczną kampanię Piękna bo zdrowa” organizowaną przez Kwiat Kobiecości, której celem jest zwiększenie świadomości kobiet na temat profilaktyki raka szyjki macicy i raka jajnika. Ubrane w jeansy marki Big Star panie zachęcają do regularnego wykonywania badań cytologicznych. Zobaczcie zdjęcia z sesji.
 • Natalia Siwiec, za sprawą kilku fotek z trybun stadionu piłkarskiego, szturmem zdobyła polski show biznes. Podczas, gdy niektórzy zachwycają się nie tylko jej urodą, ale i strojami, znana polska stylistka, Joanna Horodyńska w ostrych słowach krytykuje sposób ubierania się Miss Euro.
 • Jan Kliment
  Zaczęło się od niewinnych lekcji tańca, o które ponad rok temu poprosiła Jana Klimenta Ada Fijał. Jan był wówczas związany z Lenką Tvrzovą, ale już wtedy coś między nim a aktorką zaiskrzyło.
 • Ada Fijał zastąpiła Karolinę Malinowską w programie "Gwiazdy na dywaniku". Teraz to ona wraz z Joanną Horodyńską będzie oceniała stylizacje polskich celebrytek. Czy nie boi się nowego wyzwania i jak układa się jej współpraca z modelką, Ada opowiedziała w rozmowie z Pap Life.
 • Ada Fijał
  Po rozpadzie konwersyjnego duetu polskich stylistek, stacja Polsat Cafe musiała znaleźć kogoś, kto w zastępstwie Karoliny Malinowskiej poprowadzi z Joanną Horodyńską program "Gwiazdy na dywaniku". Jak donosi Super Express, wybór padł na Adę Fijał.
 • Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska
  Kilka tygodni temu Karolina Malinowska oświadczyła, że nie zamierza kontynuować zawodowej współpracy z Joanną Horodyńską. Stylistki prowadziły wspólnie rubrykę modową w magazynie "Party" oraz program "Gwiazdy na dywaniku" emitowany na antenie Polsat Cafe. Kto zastąpi teraz Karolinę Malinowską u boku Joanny Horodyńskiej?
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji DIGITAL Mariusza Przybylskiego.
  Wczoraj W Pałacu Kultury i Nauki odbył się pokaz nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego DIGITAL - jesień/zima 2012/2013. Tym razem pokaz miał dodatkowy, nie tylko modowy wymiar. Mariusz Przybylski został bowiem zaproszony przez firmę Avon do współpracy w ramach akcji "Adam - Mężczyźni Kontra Rak Piersi". Zaprezentowana kolekcja w linii męskiej i damskiej, którą jedni nazywają powściągliwą, inni wymuskaną, stonowaną, klasyczną, schludną czy dopieszczoną, zostanie wkrótce zlicytowana na stronie www.wielkakampaniazycia.pl, na rzecz tego projektu. Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście gwiazd, które wybrały na ten wieczór przeróżne stylizacje. Były okrycia a la Wielki Ptak z Ulicy Sezamkowej, były zestawy w stylu glam&rock i była klasyczna elegancja (np. w wykonaniu Aleksandry Kwaśniewskiej). Oto, jak prezentowały się znane panie na pokazie.
 • Maja Sablewska, Reni Jusis, Małgorzata Kożuchowska… Na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła gwiazdy, jak jeden mąż, zaprezentowały się w szarych kreacjach. Czy nadal robiły oszałamiające wrażenie? A może bardziej przypominały… szare myszki? Zobacz gwiazdy zrobione na szaro!
 • Goście na pokazie kolekcji La Mania 4 Elements.
  Wczoraj wieczorem w Warszawie odbył się pokaz najnowszej kolekcji marki La Mania, której właścicielką jest dobrze już znana w modowym świecie Joanna Przetakiewicz - partnerka Jana Kulczyka. Zaprezentowany zbiór najnowszych projektów nosi nazwę "4 Elements", a chętnych do obejrzenia go było naprawdę wielu. Właścicielki najgorętszych nazwisk w show-biznesie tłumnie przybyły na tę imprezę i trzeba przyznać: całkiem nieźle się prezentowały. Oto kreacje gości na pokazie La Mania!