• Jan Kliment przyłapany z Adą Fijał
  Ada Fijał czaruje mężczyzn swoim głosem i grą aktorską w serialu "Klan", a Jan Kliment – tańcem rozkochuje w sobie dziesiątki pań. Co poza talentem łączy tę dwójkę artystów? Jak twierdzą ich znajomi, mają do siebie niezwykłą słabość...
 • Gwiazdy z ciemnymi ustami: Magdalena Czerwińska,Edyta Herbuś i Ada Fijał.
  Co jest największym jesiennym hitem na salonach? Ostry makijaż! A przede wszystkim ciemne usta. W grę wchodzą kolory takie jak: wiśnia, śliwa, bordo, burgund. Takiej szminki użyły m.in. Edyta Herbuś, Magdalena Czerwińska i Ada Fijał. Która z nich wyglądała najlepiej?
 • Topmodelki, miss, prezenterki, najsłynniejsze wokalistki i aktorki. Wystrojone gwiazdy i celebrytki tłumnie zjawiły się na pokazie jednego z najbardziej kochanych przez show-biznes projektantów. Socha i Herbuś, Cichopek i Horodyńska, Kręglicka i Przetakiewicz, Steczkowska i Mlynkova, Mancewicz i Piszczałka… Prezentacja kolekcji Macieja Zienia to zawsze wielkie modowe wydarzenie, dlatego gwiazdy i gwiazdeczki prześcigały się w starannie dobranych stylizacjach. Bywało bardzo stylowo, nie zabrakło jednak negatywnych niespodzianek oraz szokujących golizną strojów. Zobacz zdjęcia!
 • Gwiazdy na Warsaw Fashion Weekend. Stylowe?
  Modowe imprezy szczególnie zobowiązują celebrytów do interesujących kreacji. A Warszawa to przecież – zdaniem projektantki Natalii Jaroszewskiej – stolica polskiej mody. Biorąc pod uwagę te fakty, po czerwonym dywanie Warsaw Fashion Weekend można by się spodziewać stylizacyjnych perełek. Tymczasem tylko nieliczne sławy zaprezentowały ciekawe kreacje, większość wypadła raczej blado… Rozczarowanie? Zobacz zdjęcia z imprezy!
 • Ada Fijał lubi robić zakupy w zagranicznych second handach.
  Korzystając z kilku dni wolnego, Ada Fijał, jedna z najlepiej ubranych polskich gwiazd, pojechała do stolicy Francji na zakupy. Nie poszła jednak do sklepów wielkich projektantów. Wybrała zupełnie inne miejsce na zakupy. 
 • Ramona Rey zasiądzie w jury oceniającym kreacje z surowców wtórnych
  Twórczy recykling szturmem wdarł się do świata mody. Prawdziwe święto modnych i ekoświadomych już 26 października w Łodzi. Re-Act Fashion po raz trzeci wyłoni najlepszego recyklingowego projektanta oraz oficjalnie rozpocznie polski Tydzień Mody.
 • Zasłaniać czy odsłaniać? Gwiazdy w długich spódnicach
  Elegancka czy pospolita? Cyganka i hippiska czy może klasyczna elegantka? Pospolita czy z klasą? Kobieca czy raczej „babciowata”? Seksowna - a może niepotrzebnie ukrywająca to, na co miło popatrzeć? Długa spódnica. W tym sezonie powinna ją mieć w szafie każda kobieta, która chce hołdować bieżącym trendom. Do ziemi, monochromatyczna lub wzorzysta, skrywająca sylwetkę a czasem głęboko wycięta. Ten element garderoby tłumnie zaczęły demonstrować celebrytki i ikony stylu. A efekt? Jak sądzicie: zasłaniać czy raczej odsłaniać? Zobaczcie, jak prezentują się gwiazdy w wersji maxi. Oto zdjęcia!
 • Zobacz kocie oczy gwiazd!
  „Kocie” oprawki zdobywają salony! W tych niezwykłych okularach pokazują się najważniejsze celebrytki i ikony stylu. Pytanie brzmi: czy te akcesoria rzeczywiście dodają urody i charakteru? A może są jedną z tych modowych ciekawostek, które niebawem chętnie upchniemy na dno szafy i o których z ulgą zapomnimy? Jak wam się podobają kocie oczy gwiazd? Zobaczcie galerię zdjęć!
 • Rewia mody gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła
  Pokaz mody cenionego designera to dobry pretekst do… pokazania się dla gwiazd show-biznesu i celebrytów. W efekcie podziwiamy starannie przygotowane kreacje nie tylko na wybiegu, ale i na czerwonym dywanie. Tak też był na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła. Odwiedziły go wystrojone sławy i znawcy modowej branży. Jakie kreacje zaprezentowały gwiazdy? Oto zdjęcia.
 • Gwiazdy pokazały nogi na Fashion Designer Awards 2011
  Jak donosi "Fakt", gwiazdy poczuły już lato - piękne polskie aktorki chętnie prezentują nienaganne sylwetki i odsłaniają nogi. Wczoraj, podczas imprezy Fashion Designer Awards 2011 można był podziwiać prawdziwy wysyp kreacji o długości mini, którymi gwiazdy podkreślały swoje bajecznie długie nogi.